Dobór mebli oraz przeróżne inne rozwiązania pomocne w urządzaniu garderoby

14 Views Comment Off

Jak urządzić garderobę?
Garderoba w ogóle nie musi być ogromnym miejscem, by magazynować tam wszystkie rzeczy oraz utrzymać w nich porządek. Sprawdzi się ona jednakowo dobrze jako zabudowa wnęki w ścianie w innym pokoju. Gdy mamy zamiar wydzielić garderobę od sypialni, możemy zdecydować się na drzwi przesuwne.

Jak urządzić wnętrze garderoby?
Przechowywane ubrania to główny czynnik, który wpływa na wystrój garderoby. Decyzja o tym, czy potrzeba nam więcej drążków na wieszaki, półek bądź szuflad, zależna jest od tego, jakiego rodzaju rzeczy posiadamy. Pod uwagę powinno się wziąć także możliwe dodatkowe miejsce na różne urządzenia, takie jak deska do prasowania czy żelazko.

świetnym wyborem do niedużej garderoby będzie kupno szafy na wymiar. W ten sposób zmaksymalizujemy dostępne miejsce na ubrania i różne dodatki. Rewelacyjną decyzją są meble na wymiar produkowanych przez firmę Komandor, która słynie z pakownych szaf ubraniowych. Ładowna szafa narożna też jest świetną decyzją oraz zwiększy miejsce na swoje ubrania.

Meble na wymiar pozwolą zaoszczędzić miejsce
Warto również wstawić do naszej garberoby drzwi przesuwne, nawet jeśli jest to osobny pokój. Pozwala to na zwiększenie dostępnej powierzchni użytkowej. Przez zastosowanie drzwi przesuwnych zaoszczędzimy nawet do 8 m2 przestrzeni, która jest niezbędna do otworzenia zwykłych drzwi. Na rynku dostępnych jest wiele gotowych modeli, ale można także zdecydować się na drzwi przesuwne na wymiar, które produkowane są przez firmę Komandor.

Zadbaj o dobre oświetlenie
Należy mieć na uwadze, że odpowiednie meble w garderobie to nie wszystko. Bardzo ważne jest również odpowiednie oświetlenie garderoby. Niezwykle ważne jest, aby światło docierało do wszystkich półek oraz zakątków pokoju. W przypadku niemałych przestrzeni powinniśmy skupić się także na oświetleniu punktowym, gdyż oświetlenie ogólne może nie być odpowiednie do zapewnienia właściwej ilości światła. Warto rozważyć zakup LED-ów. Zużywają one bardzo mało energii oraz można zamontować je w przeróżnych miejscach, gdyż mają one najróżniejsze formy.

Nie zapomnij o dobrym lustrze
W garderobie nie powinno zabraknąć także właściwego lustra. Bardzo duże lustro spełnia dwie ważne funkcje. Jest ono potrzebne podczas wybierania odzieży oraz powiększa optycznie pokój. W przypadku niedużego pomieszczenia powinno się zastąpić lustro stojące wiszącym. Rewelacyjnym pomysłem będzie też wybranie szafy z drzwiami przesuwnymi, na których zamontowane jest lustro.

Dobór mebli oraz przeróżne inne rozwiązania pomocne w urządzaniu garderoby
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
In : Pozostałe

About the author

Related Articles

Archiwa